ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Artykuł archiwalny z dnia 20 grudnia 2018 roku

18.12.2018 r. w Sali Czerwonej Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół z województwa wielkopolskiego. Gospodarzem uroczystości był Wielkopolski Kurator Oświaty pani Elżbieta Leszczyńska. W roku szkolnym 2018/2019 Prezes Rady Ministrów przyznał 302 stypendia dla uczniów województwa wielkopolskiego, wśród których znalazło się dwóch uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich we Wronkach: Paweł Tupaj z klasy 3s liceum ogólnokształcącego (średnia 5,70) oraz Maciej Kaszkowiak z klasy 2i technikum (średnia 5,45). Wielkopolski Kurator Oświaty pogratulował Stypendystom wybitnych wyników oraz życzył im dalszych sukcesów. Gratulujemy najlepszym z najlepszych i życzymy im wytrwałości w dążeniu do zamierzonych celów życiowych oraz dalszych sukcesów.