ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

30 marca – Drzwi Otwarte!

Artykuł archiwalny z 30 marca 2019 roku.

W minioną sobotę odbyły się u nas drzwi otwarte podczas których przedstawiono ofertę edukacyjną szkoły. Przybyli uczniowie wraz z rodzicami zobaczyli pracownie zawodowe oraz ogólnokształcące. Mieli możliwość odbyć rozmowy z nauczycielami i uczniami, przekonać się jak na co dzień funkcjonuje szkoła. Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane sale lekcyjne, w których odbywały się krótkie warsztaty: robienie mydła, krojenie dżdżownicy, wejście do świata Narnii, matematyczne łamigłówki, spotkanie z historią oraz testowanie konstrukcji mechatronicznych zbudowanych przez uczniów. DZIĘKUJEMY ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE ORAZ ZAINTERESOWANIE! 🙂 Uczniów klas trzecich gimnazjum zapraszamy do liceum ogólnokształcącego o profilach: humanistycznym, biologiczno – chemicznym, matematyczno – ekonomicznym i sportowym. Z kolei uczniowie klas 8 szkoły podstawowej mają do wyboru następujące profile ogólnokształcące: prozdrowotny – fitt, komunikacja interpersonalna oraz sportowy. Wszystkich uczniów (klas 8 szkoły podstawowej i 3 gimnazjum) zapraszamy do klas technikum: mechatronik, automatyk, informatyk oraz elektronik. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej szkoły: www.szkolanalesnej.edu.pl w zakładce REKRUTACJA oraz w sekretariacie szkoły.