ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Firma Amica wspiera młodych techników

W dniu 4 września 2019 r w Zespole Szkół nr 1 we Wronkach  odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu zakupionego przez Amica S.A we Wronkach w ramach umowy Patronackiej .Przekazania wyposażenia pracowni dokonał w imieniu firmy Amica S.A Wiceprezes Zarządu Marcin Bilik na ręce dyrektora szkoły Moniki Kozber w obecności Starosty Szamotulskiego Beaty Hanyżak i Wicestarosty Rafała Zimny. Nowoczesny sprzęt w postaci multimetrów ,zasilaczy laboratoryjnych, generatorów funkcyjnych, oscyloskopów cyfrowych, czujników fotoelektrycznych i ultradźwiękowych oraz zestawów komputerowych został przekazany w ilości wystarczającej do utworzenia 6 stanowisk egzaminacyjnych, w zawodzie technik automatyk. Wartość przekazanego sprzętu to 29.372,61zł. Dzięki hojności naszego partnera, firmy Amica, uczniowie Technikum nr 1 w naszym zespole będą mieli możliwość podnoszenia umiejętności i zdobywania kwalifikacji co ułatwi im wejście na rynek pracy w branży elektroniczno- mechatronicznej.