ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Wieland ponownie w Szkole na Leśnej

W tym tygodniu Szkołę na Leśnej odwiedził prezes firmy Wieland pan Rafał Łukowiak. Wizyta miała na celu skontrolowanie postępów prac związanych z tworzeniem Laboratorium Systemów Bezpieczeństwa.

Makiety pod okiem nauczycieli: pana Tomasza Bednarka i pana Marcina Idaszka budowali uczniowie klas technikum mechatronicznego. Stworzono wstępne konspekty ćwiczeń laboratoryjnych, które po konsultacjach z fachowcami z firmy Wieland przyjmą postać ostateczną.

Przewidziane jest również w niedalekiej przyszłości przeprowadzenie całodniowego szkolenia,  dla uczniów klasy 4m, z zastosowania elementów bezpieczeństwa oraz obsługi i programowania sterowników bezpieczeństwa. Szkolenie poprowadzi specjalista w tej dziedzinie pan mgr inż. Marcin Olszewski.

Dziękujemy panu prezesowi, absolwentowi naszej szkoły, za wspieranie Szkoły na Leśnej.