ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Leśna zagrała dla Janka Napartego!!!

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy z zaangażowaniem przyczynili się do zorganizowania balu charytatywnego „Leśna gra dla Janka”. We współpracy z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z pomocą” udało nam się zorganizować naprawdę ważne wydarzenie. Ważne nie tylko dla głównego Bohatera – Janka, ale ważne też dla całej społeczności naszej szkoły i mieszkańców gminy. Janek Naparty, o którym mowa, jest uczniem klasy 3cd liceum. Uczęszcza do naszej szkoły już 6 rok. Wszyscy nauczyciele, oraz młodzież obserwują postępy Jego choroby. W ubiegłym roku rodzice Janka, zgłosili go do Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Wówczas prosiliśmy o przekazywanie 1% podatku na rzecz Janka. Czas jednak mija nieubłaganie, a koszty związane z leczeniem i rehabilitacją ciągle rosną. Tak zrodził się pomysł na organizację balu charytatywnego. Patronat honorowy nad imprezą sprawowali: starosta szamotulski, Beata Hanyżak oraz burmistrz Wronek Mirosław Wieczór. Zarówno Powiat Szamotulski jak i Miasto i Gmina Wronki wsparli finansowo naszą inicjatywę za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy Panu Rafałowi Zimnemu wicestaroście szamotulskiemu, który wspólnie z nami dokonał uroczystego otwarcia balu. Równie gorące podziękowania należą się Dyrektorowi Wronieckiego Ośrodka Kultury, Panu Michałowi Poniewskiemu, za nieodpłatne udostępnienie sali. Kolejny zwrot „Dziękujemy” kierujemy do Pani Grażyny Kaźmierczak – Wronieckiego Bazaru, za wydruk plakatów i cegiełek oraz promowanie w lokalnych mediach naszego wydarzenia. Wronieckie restauracje również stanęły na wysokości zadania, przygotowując nieodpłatnie przekąski, którymi mogli częstować się nasi goście podczas balu. Dziękujemy Pani Karolinie Frąckowiak – restauracja „Jadłodajnia”, Pani Małgorzacie Brzósce – restauracja „Pod Aniołami”, Panu Jakubowi Brzósce – restauracja „Chill’i”. Nieodpłatną oprawę muzyczną zapewniła nam firma DJ Saund & Light, którą reprezentował Mateusz Radzi – DZIĘKUJEMY! Dziękujemy Pani Magdalenie Prętkiej – Szamotuły Nasze Miasto, za objęcie imprezy patronatem medialnym oraz za przepiękną relację z naszego balu. Na koniec podziękowania kierujemy do niezawodnej Rady Rodziców Szkoły na Leśnej, wychowawców klas i młodzieży za pomoc w organizacji imprezy oraz zakupione cegiełki. Nie ma słów jakimi moglibyśmy wyrazić naszą wdzięczność. Jesteśmy ogromnie dumni, że nasze lokalne społeczeństwo z takim zaangażowaniem wsparło naszą inicjatywę, poprzez kupno cegiełek. Cała zebrana kwota zostanie przekazana na leczenie i rehabilitację Janka. Tym wydarzeniem potwierdziliśmy, że warto pomagać. Była to nasza Mała Wielka Orkiestra!

Fot. M. Prętka