ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

GRUDNIOWE OGŁOSZENIA

1️⃣.W piątek 6 grudnia zapraszamy do wspólnego świętowania 🎅Mikołajek🎅
Weźcie ze sobą mikołajkowe czapki, a klasa, która uzyska najwyższą frekwencję, otrzyma niespodziankę! (dodatkowo punktujemy klasy, w których znajdą się osoby w strojach Mikołajów 😉🙃).

2️⃣. Rada Samorządu Uczniowskiego i Rada Rodziców ogłaszają konkurs na 🎄Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej🎄Wystarczy najładniej 😉przyozdobić swoją salę. Sale zostaną ocenione przez jury ➡️18 grudnia⬅️ w kategoriach: samodzielność wykonania ozdób i gazetki, pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.
Szczegóły poniżej w regulaminie👇:

Regulamin konkursu na Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej

Cele konkursu:

motywowanie uczniów do dbałości o swoje miejsce pracy;
integracja klasy poprzez wspólne działania;
stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery w szkole.

1. Organizatorami konkursu są Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców.
2. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 7 SMS, 8SMS, 1-3 LO oraz 1-4 TECH. Jedną salę lekcyjną mogą udekorować maksymalnie dwie klasy.
3. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie klasy ozdobami świątecznymi.
4. Do wykonania ozdób można używać dowolnych materiałów.
5. Dekoracja sali będzie oceniana przez jury w kategoriach: samodzielność wykonania ozdób i gazetki, pomysłowość, wkład pracy, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia.
6. Sale oceniać będzie komisja w 4 osobowym składzie (dyrekcja, członek Rady Rodziców, 2 członków RSU).
7. W każdej kategorii przyznane zostaną punkty od 1 do 6. Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów (suma punktów z pięciu kategorii).
8. Spośród wszystkich sal wyłonimy tę jedną najładniejszą.
9. Sale oceniane będą 18 grudnia 2019 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody dla zwycięskiej klasy lub klas nastąpi na świątecznym apelu.