ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Srebrna Tarcza w Rankingu Perpektyw dla naszego Technikum!

W dniu dzisiejszym Pani Monika Kozber dyrektor szkoły, Pan Jan Stefaniak dyrektor Wydziału Edukacji Spraw Obywatelskich, Kultury, Sportu i Turystyki Starostwa Powiatowego w Szamotułach oraz uczniowie technikum Michał Śmigieł, Maciej Kaszkowiak, Kamil Pujanek i Jakub Terlecki wzięli udział w Uroczystej Gali Wielkopolskiego Rankingu najlepszych Techników i Liceów Perspektywy 2020, który odbył się na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na wydziale Prawa i Administracji. Pani dyrektor odebrała Dyplom dla Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich za zajęcie 7 miejsca wśród wszystkich Techników w Wielkopolsce.Zajęliśmy również 42 miejsce w Polsce za wyniki matur i 101 miejsce wśród wszystkich Techników w Polsce. Jesteśmy bardzo dumni z tak prestiżowego wyróżnienia i osiąganych wyników. Mamy srebrną tarczę.