ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

ZAJĘCIA P-TECH ZDALNIE – NIE ZWALNIAMY!

Od 22.05.2020 r. klasa 2i technikum informatycznego kontynuuje zajęcia w ramach innowacyjnego programu nauczania „Samsung Projekt – od informatyka do programisty. W każdy piątek uczniowie będą spotykali się on-line z pracownikiem firmy Samsung i realizowali zagadnienia z przedmiotów zawodowych oraz projektu P-TECH. Dziękujemy Panu Piotrowi Liszkowskiemu za ciekawe zajęcia, które dotyczyły zwiększania miejsca na dysku systemowym a przy okazji rozwijały najważniejszą umiejętność sprawnego wykorzystania narzędzi matematyki w życiu codziennym i zawodowym. Uczniowie nauczyli się obliczać odchylenie standardowe i odpowiednio je interpretować. Zajęcia były bardzo ciekawe i odbywały się w miłej atmosferze.