ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

FaRmEr PaRtY! ^^

26 września 2019 roku w szkole na Leśnej odbyły się tradycyjne otrzęsiny klas pierwszych liceum/technikum oraz klasy siódmej. Tegoroczna impreza odbywała się pod hasłem „Farmer Party”. Tego dnia cała społeczność szkolna prezentowała farmerskie przebrania. Podczas wydarzenia młodzież oraz wychowawcy wzięli udział w takich konkurencjach jak: malowanie farmerskiego portretu wychowawcy, tor przeszkód, dojenie krowy, rzut kaloszem, rzut jajkiem oraz gorące krzesełka. Ponadto wychowawcy klas zaprezentowali taneczne show – „Kaczuszki”. Zacne Jury wyłoniło zwycięską klasę tegorocznych zmagań – była to klasa Im. Szkolnej imprezie towarzyszyła spora dawka śmiechu. Po zakończeniu naszego farmerskiego święta uczniowie z nauczycielami i dyrekcją wykonali sobie wspólne zdjęcie i ze skurczami policzków (od śmiechu) wrócili na lekcje.

Imprezę jak co roku przygotował Samorząd Uczniowski