ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Maraton Pisania Listów Amnesty International rusza w naszej szkole!!

Już w najbliższy poniedziałek 9 grudnia cała społeczność szkolna będzie mogła pomóc więźniom sumienia i innym osobom narażonym na łamanie praw człowieka na całym świecie. Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International. Tegoroczny Maraton poświęcony jest obrońcom praw człowieka, którzy na całym świecie podejmują olbrzymie ryzyko i walczą o nasze prawa. Są jednak prześladowani, torturowani, pozbawiani wolności, a nawet zabijani – tylko dlatego, że stanęli w obronie innych. Bez ich odwagi nasz świat pozbawiony byłby sprawiedliwości i równości. Potrzebują naszego wsparcia, dlatego podczas Maratonu będziemy pisać w obronie kilkunastu konkretnych osób, których prawa człowieka zostały złamane.

Do zobaczenia w BIBLIOTECE SZKOLNEJ 9 i 10 GRUDNIA 🙂