ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

Obroniony tytuł Mistrzów Powiatu Szamotulskiego!

Artykuł archiwalny z dnia 13 lutego 2019. Obroniony tytuł Mistrzów Powiatu Szamotulskiego w piłce siatkowej mężczyzn!

We wtorek 12 lutego 2019 r. reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Powiatu Szamotulskiego w piłce siatkowej.

Drużyna chłopców w składzie: Machaj Janusz, Kropaczewski Cyprian, Kubiś Rafał, Sobek Wojciech, Śmigiel Michał, Pujanek Kamil, Chojan Igor wywalczyli pierwsze miejsce. Nasi Mistrzowie pokonali wszystkie zgłoszone drużyny i awansowali na mistrzostwa rejonu. Trzymajmy kciuki za dalsze sukcesy.

W tym samym czasie odbywał się turniej drużyny żeńskiej. Nasza reprezentacja w składzie : Jankowska Wiktoria, Pajor Martyna, Wardęga Weronika, Grześkowiak Nicole, Roman Julia, Jądrzyk Wiktoria, Marcińczak Aleksandra wywalczyła IV miejsce. Drużynie żeńskiej życzymy powodzenia za rok i liczymy na coraz lepsze wyniki.

Opiekun Monika Kinowska