ul. Leśna 17, Wronki 64-510
sekretariat@szkolanalesnej.edu.pl

SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2018 JUŻ ZA NAMI!

10 września grupa uczniów odwiedziła Centrum Wykładowo – Konferencyjne Politechniki Poznańskiej w ramach wydarzenia SALON MATURZYSTÓW. Salon Maturzystów jest największą w kraju kampanią informacyjną przeznaczoną dla uczniów klas maturalnych. Maturzyści mieli możliwość zapoznania się z kryteriami egzaminów maturalnych prezentowanym przez prelegentów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu oraz z ofertami edukacyjno – zawodowymi uczelni wyższych z całego kraju. Serdecznie zapraszamy uczniów liceum i technikum do zapoznawania się z broszurami informacyjnymi uczelni wyższych! W Szkolnym Punkcie Doradztwa Edukacyjno – Zawodowego, który znajduje się w bibliotece, znajdziecie dużo ciekawych i aktualnych informacji na ten temat.